سلام دوستان بعد از چند ماه تلاش شبانه روزی من و همکارانم در تینگوتیم٬ نخستین نسخه از اپلیکیشن واقعیت افزوده BeyondPass AR در  App store منتشر شد.

در این نسخه ویژگی های زیر وجود دارند:

  • استیکر های آسمانی: شما می توانید استیکر های سه بعدی این اپلیکیشن را در محیط واقعی قرار دهید و دیگر کاربران نیز می توانند استیکر های شما را مشاهده کنند.
  • آسمان-نوشت ها( Sky Writings): با این ویژگی می توانید متن های خود را در دنیای واقعی قرار دهید.
  • نجواهاهای واقعیت افزوده: می توانید صدای خود را در یک نوار مجازی ضبط کرده و در محیط واقعی قرار دهید.
  • میدان ها( Plaza) : برای هر مکان تجاری و عمومی در شهر شما یک میدان مجازی در نظر گرفته ایم تا پیام های خود را در این میدان بگذارید یا اشیایی به آن اضافه کنید. مثلا اگر از عملکرد یک شرکت ناراحت هستید به جای پرتاب گوجه می توانید روی فضای مجازی این شرکت گوجه قرار دهید.
  • پلازا گردی: با کلیک بر روی دکمه نشستن می توانید حضور خود را در هر یک از این پلازا ها ثبت کنید و به ازای حضور در هر پلازای جدید می توانید AR Coin دریافت نمایید.

در حال حاضر در کار بر روی اولین آپدیت این اپلیکشین هستیم. این آپدیت احتمالا  هفته دیگر منتشر خواهد شد.

لینک دانلود اپلیکیشن BeyondPass AR :

https://itunes.apple.com/us/app/beyondpass-ar/id1344494038?mt=8

اپلیکیشن BeyondPass AR از دستگاه های زیر پشتیبانی می کند:

iOS 11.0 or later. Compatible with iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, 12.9-inch iPad Pro Wi-Fi + Cellular, 9.7-inch iPad Pro Wi-Fi + Cellular, iPad Wi-Fi + Cellular (5th generation), 12.9-inch iPad Pro Wi‑Fi + Cellular (2nd generation), and 10.5-inch iPad Pro Wi‑Fi + Cellular.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *