سلام دوستان کنفرانس های نمایشگاه E3 امسال از تاریخ ۱۹ خرداد شروع می شوند، امروز قصد داریم مروری داشته باشیم بر این کنفرانس ها:

کنفرانس شرکت EA : در ۱۹ خرداد شنبه ساعت ۱۰:۳۰ شب به وقت تهران

شرکت EA تاکنون در زمینه واقعیت مجازی محافظه کار عمل کرده است که شاید به دلیل کمتر بودن دستگاه های VR حرفه ای در مقایسه با تعداد کنسول ها و کامپیوتر های گیمینگ حرفه ای باشد با این حال خبر هایی از سرمایه گذاری این شرکت بر  روی پروژه The Sims برای واقعیت مجازی شنیده شده است با این حال بعید است که در E3 ۲۰۱۸ شاهد انتشار جزییات آن باشیم.

 

کنفرانس شرکت مایکروسافت : در ۲۰ خرداد یکشنبه ساعت ۱۲:۳۰ بامداد به وقت تهران

مایکروسافت  دو سال پیش کنسول Xbox One X را با وعده ارائه کنسولی با قدرت پردازش بالا برای واقعیت مجازی معرفی کرد اما هنوز خبری از هدست واقعیت مجازی سازگار با این کنسول شنیده نشده است، البته ممکن است مایکروسافت  تصمیم گرفته باشد تا هدست های Mixed Reality ویندوزی  را با ایکس باکس سازگار کند.

 

کنفرانس شرکت Bethesda : در ۲۱ خرداد دوشنبه ساعت ۶  صبح به وقت تهران

این شرکت پیشتر بازی Skryim را برای واقعیت مجازی عرضه کرد هیچ دور از ذهن نیست که یکی دیگر از عناوین این شرکت برای واقعیت مجازی VR آماده شده باشند.

 

 

کنفرانس شرکت Square Enix در ۲۱ خرداد دو شنبه ساعت ۹:۳۰ شب به وقت تهران

با توجه به اینکه پیشتر بخشی  از بازی Final Fantasy XV به واقعیت مجازی اختصاص داده شده بود بعید نیست امسال نیز شاهد  معرفی سرگرمی های واقعیت مجازی توسط این شرکت باشیم.

 

کنفرانس شرکت Ubisoft : در تاریخ ۲۲ خرداد سه شنبه ساعت ۱۲:۳۰ بامداد به وقت تهران

یوبی سافت در مقایسه با بسیاری از ناشران بازی توجه چشم گیری به VR داشته است و اصلا بعید نیست که امسال نیز بازی هایی را برای پلتفرم های واقعیت مجازی معرفی کند.

 

نمایش PC Gaming: در تاریخ ۲۲ خرداد سه شنبه ساعت ۳۰؛۲ بامداد به وقت تهران

با توجه به عرضه هدست های HTC Vive و Oculus ریفت قطعا بخشی از این کنفرانس به واقعیت مجازی اختصاص داده خواهد شد.

 

کنفرانس شرکت سونی : در تاریخ ۲۲ خرداد سه شنبه ساعت ۵:۳۰ بامداد به وقت تهران: شرکت سونی صاحب پلفترم موفق PS VR است و قطعا برنامه ویژه ای برای کنفرانس E3 2018 دارد.

 

نمایش Nintendo: در تاریخ ۲۳ خرداد سه شنبه ساعت ۸:۳۰ شب به وقت تهران

شرکت نینتندو از اولین شرکت هایی بود که  سال های دور از واقعیت مجازی در گیمینگ استفاده کرد با این حال بعید است  در این کنفرانس شاهد معرفی هدست واقعیت مجازی از این شرکت باشیم.

 –

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *